web tasarımı

web tasarımıSanal mecrada ürün ve/veya hizmetlerinizi en doğru şekilde lanse edebilmek için web sitesi ilk gereksinimdir. Öyle ki insanların birçoğu günümüzde hizmet veren firmayı ziyaret etmeden yalnızca web sitesinin ve sunumunun iyi olmasından ötürü direkt olarak çalışabilmektedir. Bu bağlamda web sitesinin gücü yadsınamaz bir öneme sahiptir. Tabiki web tasarımı doğru olarak yapılmışsa. İyi bir web tasarımında bazı gereksinimler vardır. Kolay anlaşılabilen, her eğitim seviyesindeki insanın rahatlıkla kullanabileceği, fazla renk karışıklığı olmayan, şık görsellerle ne hizmeti verdiğini en kısa yoldan anlatabilen web siteleri daha çok kitleye ulaşacaktır. Bu da o şirketin önemli bir artısı olarak geri dönüş sağlar.

İyi bir web sitesine sahip olmak için en ucuzuna yönelmemelisiniz. Hayatta herşeyin iyisinin fiyatının diğerlerine nazaran daha yüksek fiyatlara satıldığını unutmayın. Tabi bu yüksek fiyatlara iş yaptığımız anlamına gelmemektedir. İyi bir tasarım için hakedilenden fazlasını talep etmemekteyiz.

Web sitenin iyi bir tasarıma sahip olmasının ötesinde arama motoru dostu olması da önemlidir. Ürün ve hizmetlerinizi arayan insanların size ulaşması hoş olmaz mı? Bu bir pazarlama elemanı çalıştırmaktan hem çok daha ekonomik hem de çok daha karlı bir yatırım olacaktır. Grafikrim olarak arama motoru optimizasyonu konusunda yerine getiremeyeceğimiz vaadler vermek yerine mantıklı, ayakları yere basan planlar çerçevesinde sitenizi yükseltiyoruz. Arama motoru optimizasyonu web tasarımından sonra gelen en önemli iştir diyebiliriz. Bu konuda destek almak için bizi arayabilirsiniz.

Web tasarımı için Grafikrim planlama, departmanlaşma gibi noktalarda hassas ve bir o kadar da sağlam bir yapıya sahiptir. Tasarımlarınıza önem, interaktif pazarlamanıza güç katıyoruz.
Web tasarımı konusunda hangi firma ile çalışırsanız çalışın Google uyumlu bir site sunuyorlar mı öğrenin. Google uyumlu site, css ( cascading style sheet) denilen kodlama tekniği ile yapılan ve arama motoruna belli taglar vasıtası ile sitenin her sayfası ile ilgili net ve yalın içerik sunan kodlama sistemidir.
İyi bir web tasarımı içerisinde 3 renkten fazla renk kullanılması tasarımı karmaşık bir hale sokacaktır. Kullanıcının dikkatinin çekilmesi istenen yerler şık ama göze batmayacak şekilde vurgulanmalı fazla dikkat dağıtıcı tasarımdan kaçınılmalıdır.
Web tasarımı yapan çizgi üstü ajanslar web tasarımı fiyatları konusunda oldukça yüksek rakamları kolayca telaffuz edebilmektedirler. İşleri de oldukça iyidir. Çünkü profesyonel bir kadro kurmanın bedeli vardır. Art direktör, pazarlama, yönetim, tasarım gibi departmanlaşmalar sağlanmadan çizgi üstü ajans olmak imkansızdır. Biz Grafikrim olarak büyük ajanslara yakın kalitede işler sunmaya çalışıyor web tasarımı fiyatları konusunda ekonomik rakamlar suunuyoruz.